HIT WIELKOPOLSKI

W niedzielę, 20 lutego 2011 r. w auli Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu odbyła się uroczysta gala z okazji wręczenia nagród w Konkursie Gospodarczo-Samorządowym HIT Wielkopolski 2010.

Konkurs odbywa się w sześciu kategoriach: produkcja, handel i usługi, rolnictwo i przetwórstwo żywności, ekologia, organizacja i zarządzanie, edukacja, kultura i sport, samorządność.

Celem konkursu jest promocja najlepszych produktów, usług i dokonań firm, samorządów lokalnych oraz przedsięwzięć ekologicznych i organizacyjnych.
Wśród nagrodzonych znalazła się nasza firma, która w kategorii Produkcja zdobyła tytuł Kryształowego HITA WIELKOPOLSKI 2010 za
„Wieloletni rozwój firmy i podnoszenie jej wartości rynkowej poprzez wdrożenie innowacyjnych technologii najwyższej jakości i skuteczne wykorzystanie funduszy unijnych”.

W latach 2004 i 2006 Zakład Mechaniczny Jerzy Robak zdobył dwa tytuły HIT Wielkopolski za projektowanie i wytwarzanie wysokiej klasy maszyn do konfekcjonowania płynów oraz za automatyczną płuczkę do butelek i automatyczną zamykarkę wielogłowicową z urządzeniami towarzyszacymi.
Uroczysta gala zakończyła się występem grupy VOX.

ZDJĘCIA

View the embedded image gallery online at:
http://robak.konin.pl/wydarzenia/25-wydarzenia#sigFreeId0e6c2438c4

Nasi klienci

Sobieski
jurajska
Wyborowa
afloram
Żywiec
Tymbark
Staropolanka
Maspex
herbapol
Hoop
Pudliszki
cedc
agrosnova
Polmos lublin
Robico
Polmos biesko biała
pravda
Jamar
ocetix
jako

© WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE - ZAKŁAD MECHANICZNY -  JERZY ROBAK  Urządzenia i Linie rozlewnicze    ::   Realizacja: www.rabanet.pl