logo
Adres : Karsy 52,
62-571, Stare Miasto, Polska
sekretariat@robak.konin.pl

Hit Wielkopolski

W niedzielę, 20 lutego 2011 r. w auli Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu odbyła się uroczysta gala z okazji wręczenia nagród w Konkursie Gospodarczo-Samorządowym HIT Wielkopolski 2010.

Konkurs odbywa się w sześciu kategoriach: produkcja, handel i usługi, rolnictwo i przetwórstwo żywności, ekologia, organizacja i zarządzanie, edukacja, kultura i sport, samorządność.

Celem konkursu jest promocja najlepszych produktów, usług i dokonań firm, samorządów lokalnych oraz przedsięwzięć ekologicznych i organizacyjnych.
Wśród nagrodzonych znalazła się nasza firma, która w kategorii Produkcja zdobyła tytuł Kryształowego HITA WIELKOPOLSKI 2010 za
„Wieloletni rozwój firmy i podnoszenie jej wartości rynkowej poprzez wdrożenie innowacyjnych technologii najwyższej jakości i skuteczne wykorzystanie funduszy unijnych”.

W latach 2004 i 2006 Zakład Mechaniczny Jerzy Robak zdobył dwa tytuły HIT Wielkopolski za projektowanie i wytwarzanie wysokiej klasy maszyn do konfekcjonowania płynów oraz za automatyczną płuczkę do butelek i automatyczną zamykarkę wielogłowicową z urządzeniami towarzyszacymi.
Uroczysta gala zakończyła się występem grupy VOX.

About the author