logo
Adres : Karsy 52,
62-571, Stare Miasto, Polska
sekretariat@robak.konin.pl

PALETYZATORY DNB 120 / А

Zastosowanie

Paletyzator DNP 120/A stanowi idealne rozwiązanie do paletyzacji opakowań szklanych zamykanych zakrywką metalową lub puszek. Paletyzator został zaprojektowany i skonstruowany zgodnie z normami bezpieczeństwa europejskiego i dostarczany jest ze świadectwem zgodności z normami europejskimi.

 
Opis techniczny

Załadowane i zamknięte metalową zakrywką słoje transportowane są  w rejon paletyzatora za pomocą dwóch transporterów jednorzędowych umieszczonych równolegle.

W zależności od formatu słoja, odpowiednia ich ilość wprowadzana jest do zespołu załadunkowego, a ograniczona zostaje przez gwiazdy stopujące.

Głowice magnetyczne jednorzędowe opuszczone zostają na unieruchomione wcześniej słoje i przenoszą je na stół załadowczy .

Proces przemieszczania słoi z transporterów trwa tak długo dopóty nie zostanie uformowana pełna warstwa określona wymiarami kosza załadunkowego.

Tak uformowana warstwa słoi zostaje pochwycona przez główną głowicę magnetyczną i przenoszona jest do wprowadzonego wcześniej kosza załadunkowego.

Na umieszczonej w koszu warstwie , operator układa odpowiednią  przekładkę na której zostanie umieszczona następna warstwa po wykonaniu opisanych wyżej operacji

 

Dane techniczne

DNP-120/A
Typ przekładki PCV ( do uzgodnienia )
Wydajność (słoje/min.) do 140
Zainstalowana moc (kW) 6,75
Zasilanie elektryczne 380V–50Hz+zero+ziemia
Sprężone powietrze (bar) 6
Zużycie powietrza 45 NL
Zabezpieczenie elektryczne IP 54
Poziom hałasu w odległości  1 metra Poniżej 78 decybelli
Waga (kg) 3500