logo
Adres : Karsy 52,
62-571, Stare Miasto, Polska
sekretariat@robak.konin.pl

PRÓŻNIOWA NAPEŁNIARKA BUTELEK ANP-05, ANP-10

Zastosowanie

Automatyczna napełniarka próżniowa typ ANP-05 przeznaczona jest do napełniania napojami niegazowanymi, wyrobami alkoholowymi a także innymi cieczami nie pieniącymi się, butelek o różnych pojemnościach 
i wysokościach.
 
Opis techniczny
Napełniarka napełnia opakowania w systemie „na poziom”. Nalew grawitacyjny wspomagany próżnią pozwala na bezproblemowe napełnianie.
Nadmiar produktu przewodem przelewowym nalewaka kierowany jest do zbiornika przelewowego. Pneumatyczna pompa membranowa zawraca przelany produkt ze zbiornika przelewowego do zbiornika zasilającego. Zastosowana próżnia powoduje przyspieszenie napełniania. Urządzenie działa w sposób liniowy. Do napełniarki puste opakowania przenoszone są przez przenośnik płytkowy. Czujnik odlicza odpowiednią ilość opakowań w zależności od ilości nalewaków i zamyka blokadę wejściową. Następuje cykl nalewu. Opakowania są pozycjonowane z użyciem grzebienia pozycjonującego i opuszczane są nalewaki. Rozpoczyna się proces nalewania „na poziom”. Po zakończeniu nalewu  nalewaki podnoszą się do góry, grzebień pozycjonujący „wypuszcza” opakowania, otwiera się blokada wyjściowa  i napełnione opakowania opuszczają napełniarkę.
 
napelniarka

Dane techniczne

Napełniarka ANP-05, ANP-10
Obsługa (osób)1
Wydajność (but/godz.) dla but 500 mldo 2000 
Ilośc nalewaków5-10
Moc zainstalowana (kW)1,5
Napięcie zasilania (V)400
Masa (kg)1500
Nominalne zużycie powietrza (Nl/min)200